Info

Můžete tady najít moje recenze/názory na knihy, který jsem přečetla. Snažím se nespoilerovat, což ne vždycky jde. Ale aspoň to není ve stylu Vrahem je zahradník. Nesnažím se ani předstírat, že jsou odborně napsaný, snažila jsem se jen zachytit, co se mi na jednotlivých knihách líbilo a co ne. Jedná se teda jen o moje subjektivní názory. Takže se může stát, že i když rozumově tuším, že se jedná o naprosto perfektně zpracovanou knihu, nemusí mi sednout tematicky, stylem nebo mě prostě nezaujme a já ji šeredně pomluvím :) Nebo samozřejmě naopak.

Navíc si někteří jazykově zdatnější jedinci můžou všimnout, že můj styl psaní není zrovna košer. Když mně se ryze spisovná čeština tak hrubě nelíbí... a kdo tak dneska vůbec ještě mluví? Kdykoliv jsem se pokusila psát striktně korektně a spisovně, tak jsem měla dojem, že píšu nějakej odbornej článek a rázem to pro mě nemělo žádnou šťávu a netušila jsem, kudy kam. Proto ti, kteří si myslí, že tu przním naši mateřštinu, si můžou vzít prášek na uklidnění a rozdejchat to, nebo jít o dům dál.

Kromě "recenzí" sem uvádím i všechny ostatní knihy, o kterých jsem se v nějakých článcích trochu víc zmínila a vyjádřila na ně svůj názor (a četla je) - ať už ve svých zklamáních nebo v některým z průvodců, který do budoucna chystám.

Stejně tak tuším, že spoustě lidí záleží na tom, jestli je kniha MM nebo ne nebo jestli se dá sehnat i v češtině, tak ty informace uvádím taky.
(Pozn.: MM je zkratka pro Male/Male knihy, neboli On nepotká Ji, ale Jeho ;) MM se vyskytuje ve všech možných žánrech - romance, detektivky, scifi... co vás napadne)

V sekci Podle autorů jsou knihy seřazený abecedně podle příjmení autorů, v případě, že jich je u jedný knihy víc, tak danou knihu uvádím u každýho autora zvlášť. Bohužel mám podezření, že většina čtenářů ví, jak se jmenuje kniha, s autorem to už bejvá horší, takže v sekci Podle názvů/sérií jsou knihy seřazený podle názvů knih, případně série, ke který patří.

Za jakýkoliv názory, připomínky a kritiky budu vděčná, mám dojem, že začínám bejt čím dál tím rozvláčnější a brzo bude rychlejší si prostě přečíst danou knihu, než moje názory. Občas taky potřebuju nějaký to moderování a virtuální kopance, ať se vzpamatuju ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat